Aktuality

Dva měsíce do startu?

Za normálních okolností bychom sem přidali příspěvek o tom, jak už nám zbývají už jen dva měsíce do závodu, jak jsou přípravy v plném proudu a jak se těšíme. Bohužel současná situace nám vůbec nedává jistotu, že se druhý ročník ŠumpeRUNu bude moci uskutečnit v původním termínu 7. června 2020.

Vývoj pandemie nemoci covid–19 pozorně sledujeme a prakticky neustále vyhodnocujeme jednotlivá prohlášení vlády, ústředního krizového štábu a dalších autorit. Ačkoliv pokračujeme v přípravách závodu, zatím nám většina zpráv příliš optimismu nepřináší. Diskutujeme o tom také s kolegy–pořadateli jiných akcí, které se konají v červnu. Někteří už své akce zrušili, jiní je přesouvají na podzim a další ještě čekají.

Přední je pro nás zdraví závodníků i diváků. Určitě nechceme nic ponechat náhodě a nic podcenit. Zrušení letošního závodu je ale krajní a nejméně pravděpodobná varianta. Jakmile budeme mít dostatek podstatných informací, nejpozději však do konce dubna, se rozhodneme a dáme vědět, kdy letošní ročník ŠumpeRUNu proběhne.

Sledujte oficiální událost na facebooku a naše webové stránky.