Aktuality

ŠumpeRUN 2024: Připojte se k šestému ročníku běžeckého závodu!

14. září 2024 se v našem krásném městě Šumperku uskuteční již šestý ročník oblíbeného běžeckého závodu ŠumpeRUN. Tento jedinečný závod, který spojuje sport, kulturu a komunitní ducha, je skvělou příležitostí pro všechny, aby projevili svou podporu zdravému životnímu stylu a objevili historické a kulturní bohatství našeho města.


Kdy a kde?

Závod se koná 14. září, startujeme v 16:00 v historickém centru města.


Registrace

Registrace na hlavní závod začíná 1. května 2024. Můžete se přihlásit online, přičemž startovné při online registraci je 400 Kč. Na místě v den závodu bude možná registrace za 500 Kč v případě volných kapacit. Ceny registračních poplatků zůstávají díky podpoře našich partnerů navzdory inflaci stejné :)


Co můžete očekávat?

Účastníci se mohou těšit na běh historickým centrem Šumperka, spoustu zábavy a aktivit pro celou rodinu. Závod je otevřen pro všechny věkové kategorie, včetně speciálních závodů pro děti. Přijďte podpořit své zdraví, objevit krásy našeho města a užít si den plný sportu, radosti a komunitního ducha. Těšíme se na vaši účast!


Více informací

Pro více informací o závodu, trasách a registraci navštivte propozice na oficiální webové stránce závodu ŠumpeRUN.


Poznámka:

Tento závod je součástí naší snahy podporovat zdravý životní styl a komunitní soudržnost. Jako město jsme hrdí, že můžeme hostit takto inspirující událost.