Aktuality

1 měsíc do startu

⚠️ Přátelé, končí legrace, zbývá nám už jen jeden měsíc do startu!

♻️ Sice nebýt covidu, už by bylo dva měsíce po a deset měsíců do třetího ročníku. Pevně věříme, že v náhradním termínu 13. září 2020 vše klapne! ❗️ Stále hledáme dobrovolníky, kteří se zapojí do příprav a realizace akce. Odměnou bude samozřejmě nevšední zážitek, ale také origo fusakle s motivem ŠumpeRUN (dostane je i každý závodník) a o hladu a žízni vás taky nenecháme.

ℹ️ Startovní listina hlavního závodu je již beze zbytku naplněná, stále je však dostatek volných míst ve štafetovém závodě a v závodech dětí. Do těchto závodů se můžete registrovat zde: https://sumperun.cz/registrace.html

ℹ️ Pokud se z jakéhokoliv důvodů nemůžete závodu zúčastnit, stornovat registraci a vrátit startovné nelze, ale lze využít převod registrace na jiného zájemce, jak na to poradí tento odkaz: https://www.sportovniservis.cz/system/faq/

ℹ️ Týden před závodem dostanete na e-mailové adresy, které jste uvedli v registraci, podrobné informace k závodu. Již nyní prozradíme, že vyzvednout si svá startovní čísla a balíčky bude možné již v sobotu 12. září (17.00-19.00 hod.) a pak v den závodu od 8.00 hod.

ℹ️ 28. srpna v 17.00 proběhne Trénink na ŠumpeRUN s Andrle Sport Pro registrované závodníky je vstup volný.

ℹ️ Chystáme také proběhnutí tratě zhruba týden-dva před samotným závodem. Sledujte tuto událost, kde máte všechny novinky z první ruky.

ℹ️ Pokud máte cokoliv k závodu na srdci, neváhejte nám napsat zprávu – buď tady na FB, nebo na sumperun@gmail.com. Na viděnou 13. září 2020 u radnice! Váš ŠumpeRUN tým.